Hakkımızda

Müşterimiz değil MİSAFİRİMİZSİNİZ.

Otelimiz Hakkında

Otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kaldığınız süreyi en verimli kullanmanızı sağlayacak lokasyonda, size evinizdeki rahatlığı sağlayacak düzeyde hijyen, konfor sağlamayı amaçlamaktadır.

Otelimiz Bill Clinton, George Bush , Kraliçe Elizabeth'in istanbul ziyaretlerinde ilk durağı olan Ortaköy semtinde bulunmaktadır. İstanbulun en güzel boğaz manzarası yine Ortaköydedir. Meydana yürüyerek mesafemiz 1,5 dakikadır.

Otelimiz Butik Otel yapısındadır. Tek kişilik, iki kişilik , Aile odası ve suit oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tarihi yarımadaya 15 dakikalık mesafededir.

Deneyimimiz

15 Yıllık otelcilik deneyemimizle sizlere en iyi konforu yaşatmayı hedeflemekteyiz. Temizlik, rahatlık, konum, olanaklar , çalışanlar, fiyat/fayda konularında kendimizi eğiterek sizleri müşteriden ziyade misafir mantığı ile karşılamaktayız. Otelimizin Genel Müdürünün Cep telefonu dilek istek ve şikayetlerinizi anında bildirmeniz için 24 saat açıktır.

Konumumuz ORTAKÖY'de olduğundan ziyaretinizde zaman kaybı yaşamayacak. Toplu taşıma araçlarını kullanarak gitmek istediğiniz bölgeye kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Bize ziyaret amacınızı ziyarete gelmeden evel bilgilendirirseniz, Size alternatif bir planda çıkartabiliriz. Kabul ettiğiniz takdirde geziniz hem zamandan kazandırıcı hemde bütçenizin altında gerçekleşecektir.

 • Bloğumuzdan Haberler

  Bloğumuzda Otelimizde yapılan Etkinlikleri bulabilirsiniz.

  Misafirlerimizle olan etkinliklerimizi , fotoğraflarımızı , sizin onayınıza sunacağız.

 • Bizden Haberler

  • Kahvaltınız Bizden..

   Eylül 21, 2013
  • Odalarımız Yenileniyor.

   Ekim 10, 2013
 • Düşünceler

  • " Çalışanları çok sıcak ve her konuda yardımseverler. Ayrıca odalar temiz, ferah ve şık. Ortaköy sahiline de çok yakın. Otelden çok memnun kaldık ve tavsiye ederiz. "

   ELMAS
  • " Everything was just perfect ... "

   Tashko